Quality

High quality products

SAFE

100% Safe

Free Shipping

Orders over 150€

APIE MUS


„Highgras“ – tai marihuanos aktyvistų grupė, teikianti saugius ir patikimus marihuanos ir su kanapėmis susijusius produktus visoje Europoje.

Pastebėjome, kad daugeliui medicinos pacientų kyla sunkumų įsigyjant medicininės marihuanos produktų Europoje. Manome, kad šie klientai turėtų turėti galimybę užsisakyti ir gauti medicininę marihuaną saugiai ir patikimai savo namuose.

Kodėl verta rinktis „Highgras“?
Kai dabar yra tiek daug kanapių parduotuvių ir internetinių vaistinių, kuo „Highgras“ išsiskiria kaip geriausia svetainė, kurioje galima užsisakyti žolės internetu Europoje? Mums svarbus klientų pasitenkinimas, todėl stengiamės, kad viskas, pradedant mūsų produktais ir baigiant siuntimu, būtų kuo geresnės kokybės kiekvienam pirkėjui.

GARANTUOTAS DOVOŽIMAS – Pirkdami marihuaną iš kai kurių internetinių vaistinių galite rizikuoti – kas nutiks, jei negausite užsakymo? Tačiau „Highgras“ kiekvieną užsakymą išsiunčiame skubaus pristatymo siunta su sekimo numeriu. Taip pat siūlome 100 % pinigų grąžinimo garantiją. Jei negausite užsakymo, tiesiog susisiekite su mumis ir mes pasirūpinsime, kad neprarastumėte.

DRAUDŽIAMAS, PATIKIMAS IŠSIUNTIMAS – Niekas neturi žinoti, ką užsisakote. Visi mūsų užsakymai klientams siunčiami nepermatomoje, kvapų nepraleidžiančioje, vakuuminėje pakuotėje. Produktai jus pasieks ne tik švieži, bet ir viso proceso metu viskas bus privatu ir saugu.logo

Contact:

wickr: kushyguy

whatsapp: +31 6 85654070

Amsterdam, Netherlands

Open chat